Čukarički ubedljiv, trijumfi Metalca, Zlatbora i Voždovca

Metalac je minimalno porazio Inđiju na gostovanju i nastavio seriju dobrih rezultata. Pobedonosni gol za ekipu iz Gornjeg Milanovca postigao je Miloš Milosavljević u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Čukarički je nadigrao Novi Pazar na Banovom Brdu. Dvostruki strelac za “brđane” bio je Asmir Kajević, koji je pogodio u 48. i 54. minutu, a golove su postigli i Stefan Šapić u 27. i Veljko Birmančević u 77. minutu.

Voždovac je na krovu TC bio bolji od TSC-a iz Bačke Topole. “Zmajevi” su poveli preko Jovana Nišić, koji je bio precizan sa 11 metara u 41. minutu, da bi konačan rezultat postavio Dragan Stoisavljević pet minuta pre kraja susreta.

Zlatibor je odneo bodove sa Banjice u derbiju začelja protiv Rada. Strelci za goste iz Čajetine bili su Dimitrije Petronijević u 13. i Ifet Đakovac u 77. minutu.

Inđija – Metalac 0:1 (0:0)
Čukarički – Novi Pazar 4:0 (1:0)
Voždovac – TSC 2:0 (1:0)
Rad – Zlatibor 0:2 (0:1)

Tabelu Linglong Super lige Srbije možete videti ovde.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...