Bejl spasio Totenhem, čemu služi VAR u Engleskoj? (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema uspeli su da dođu do pobede u okviru 7. kola engleske Premijer lige nad Brajtonom od 2:1 (1:0).

ovom pobedom izabranici Žoze Murinja su zauzeli drugo mesto na tabeli sa dva boda manje u odnosu na Liverpul.

“Pevci” su došli u vođstvo u 13. minutu preko Harija Kejna posle najstrože kazne.

Golova nije bilo do kraja poluvremena, a gosti su izjednačili u 56.minutu preko Lamptija.

Ipak, golu je prethodio očigledan faul nad igračem Totenhema Hojbjergom malo pre gola. Sudija je gledao VAR međutim ostao je pri svojoj odluci.

Totenhem je do vođstvai pobede stigao u 73.minutu golom povratnika Gereta Bejla. On je ušao u igru samo tri minuta ranije, i na asistenciju Reguliona glavom je sproveo loptu u mrežu.

NIJE IM SE ISPLATILO: Astronomska ulaganja, PSŽ još jednom bez pehara LŠ

Fudbaleri Pariz Sen Žermena nisu uspeli da prođu i finale Lige šampiona. I u drugom meču polufinala izgubili su od...