Sasuolo nastavio da oduševljava, Roma rutinski, podela bodova u derbiju Đenove (VIDEO)

Odigrane su tri poslednje utakmice 6. kola Serije A.

Najuzbudljivije je bilo u Napulju gde je Sasuolo ponovo izneneadio i savladao favorizovane Napolitance sa 0:2. Golove su postigli Lokateli u 59. minutu iz jedanesterca, i Maksime Lopez u 95. minutu posle kontra napada.

Posle ovog kola Sasuolo je zauzeo sjajnu drugu poziciju, sa dva boda manje od Milana.

U Rimu je na apapiru delovalo da će biti derbi, ali Roma je rutinski savladala Fiorentinu sa 2:0. Prvi gol je postigao SPinacola posle velike greške odbrane “Viole” u 12.minutu, da bi konačan rezultat postavio Pedro u 70.minutu.

U Đenovi je odigran gradski derbi Sampdorija-Đenova i završen je podelom plena – 1:1. Sve se desilo u svega pet minuta. Sampdorija je povela preko Jankta u 23.minutu posle sjajnog udarca sa 25 metara. Samo pet minuta kasnije Skamaka je poravnao rezultat i taj rezultat je ostao kao konačan do kraja meča, bez velikih prilika za promenu.

Milutinov se ne obazire na zvižduke: Hvala Partizanu!

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Partizan, a srpski reprezentativac Nikola Milutinov je bio uz grčki tim ali nije igrao...