Gol Sadika za pobedu Almerije [VIDEO]

Fudbaleri Almerije nastavili su seriju dobrih rezultata u španskoj Segundi.

Ekipa iz Andaluzije je na svom terenu porazila  Mirandes sa 2:1 (2:1) i popela se na četvrtu poziciju na tabeli.

Junak pobede bio je doskorašnji napadač Partizana Umar Sadik. Nigerijac je u sudijskoj nadoknadi prvog dela postavio konačnih 2:1. Povela je Almerija u 17. minutu preko Franciska Vilalbe. Gol za goste postigao je Pablo Martinez u 42. minutu.

Za domaće je od 67. minuta igrao Radosav Petrović, takođe bivši fudbaler crno-belih.

Almerija ima 20 bodova iz 11 mečeva, sedam manje od vodećeg Espanjola, koji je odigrao utakmicu više.

POČEO JE SPEKTAKL: Ovako su Grobari pozdravili ljubimce pred Olimpijakos (VIDEO)

Košarkaši Partizana u ovim trenucima su počeli duel 32. kola Evrolige protiv Olimpijakosa. Crno-beli se bore za plej-in. Pirejcima meč...