Urugvaj deklasirao Kolumbiju, Vidal evrogolom obeležio veče, Firmino spasio Brazil (VIDEO)

Odigrane su još tri utakmice kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Južnoj Americi i tako je kompletirano treće kolo.

U Kolumbiji, Urugvaj je deklasirao domaću reprezentaciju sa 3:0. Kolumbijce je nače Edinson Kavani u 5.minutu što je bio rezultat sa kojim se i otišlo na odmor. Početkom drugog poluvremena, Urugvaj postiže i drugi gol. Strelac je drugi legendarni napadač “Urusa” Luis Suarez iz jedanesterca, Treći gol je delo Davina Nunjeza u 73.minutu.

Čile je slavio kao domaćin protiv Perua sa 2:0 golovima Artura Vidala u 20. i 35. minutu. Prvi gol je posebno zanimljiv jer je jedan od lepših koji je viđen u poslednje vreme.

U poslednjem meču večeri Brazil je teškom mukom slomio otpor Venecuele golom Firmina u 67.minutu. Brazil je dominirao u posedu tokom čitavog meča, ali nije uspeo da stvori ozbiljnih prilika.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....