Zverev pregrmeo Švarcmana i ostao u igri za polufinale

Aleksander Zverev – Dijego Švarcman 2:1 (6:3, 4:6, 6:3)

Aleksander Zverev je upisao prvu pobedu na Završnom turniru u Londonu.

Nemački teniser je u drugom kolu grupe “Tokio 1970” porazio Argentinca Dijega Švarcmana nakon dva časa i 13 minuta igre.

Zverev je imao sigurnu prednost od seta i 3:1 u drugom delu igre, ali je potom u svom maniru potpuno stao, dozvolio Švarcmanu da se vrati u igru i serijom 5:1 dođe do izjednačenja u setovima. Ipak, u odlučujućem setu 23-godišnji Zverev je zaigrao na potrebmom nivou i uz dva brejk apriveo meč kraju.

Večeras od 21 sat na programu je duel između Novaka Đoković ai Danila Medvedeva, koji imaju po jedan trijumf, Zverev je sada na skoru 1:1, dok je Švarcman zabeležio dva poraza.

IZVEŠTAJ KONTROLORA: Ilić odsudio bez greške!

Još uvek se nije slagla prašina sa 173. Večitog derbija, a u etar nam stiže izveštaj kontrolora suđenja Dejana...