Počelo okupljanje košarkaške reprezentacije u Helsinkiju

Počelo je okupljanje košarkaške reprezentacije Srbije u Helsinkiju.

Srbija će u “balonu” u finskom Espu odigrati mečeve sa Švajcarskom i Finskom, a u Helsinki su već doputovali selektor Igor Kokoškov sa članovima stručnog štaba i predsednik Saveza Predrag Danilović.

Do kraja dana pridružiće im se Aleksa Avramović, Danilo Anđušić, Dejan Kravić, Stefan Pot, Dalibor Ilić, Marko Jeremić, Dragan Apić, Jovan Novak i Stefan Peno, a dolazak ostalih igrača očekuje se u utorak. Nakon večitog derbija put Finske krenuće još petorica reprezentativaca, Boriša Simanić, Marko Simonović, Aleksa Radanov, Rade Zagorac i Nemanja Dangubić.

Duel sa Švajcarskom na programu je u subotu od 15.30 časova, a u ponedeljak 30. novembra od 18 sati biće odigran meč sa Finskom.

Srbija utakmice dočekuje sa polovičnim učinkom, na početku kvalifikacija savladana je Finska, ali je potom usledio poraz od Gruzije u Beogradu.

Najnovije vesti

Penjaroja pred Dubai: Moraćemo da budemo bolji nego u prethodnim mečevima

Košarkaši Partizana sutra od 20 časova dočekuju Dubai u poslednjem kolu prve faze ABA lige, što će ujedno biti...

POVEZANE OBJAVE