Kup Italije: Mihinu Bolonju koštao promašen penal u nadoknadi, Milenković i Vlahović otišli dalje

Fudbaleri Bolonje eliminisani su iz Kupa Italije od Specije pošto su poraženi nakon produžetaka na svom terenu sa 2:4.

Mogao je Musa Barou da okonča ovaj meč potpuno drugačije, ali u 91. minutu je promašio penal za pobedu svog tima, te se pristupilo produžecima, nakon čega je Specija postigla još dva pogotka i izborila učešće u osmini finala Kupa.

Fiorentina je imala jednu sjajnu šansu u prvom poluvremenu, Udineze je pretio u drugom delu, ali je ipak momenat odluke pao u 112. minutu pošto je mladi Tofol Montel, tri minuta po ulasku, postigao pogodak za prolaz ,,ljubičastih”. Vlahović je odigrao 90 minuta, ali nije imao konkretan doprinos u igri svog tima, dok je Nikola Milenković u 68. minutu preuzeo kapitensku traku od Lirole i nosio je do kraja susreta.

Parma – Kosenca 2:1 (2:1)
Bolonja – Specija 2:2 (2:1) – 2:4 nakon produžetaka
Kaljari – Verona 2:1 (1:0)
Udineze – Fiorentina 0:0 – 0:1 nakon produžetaka

LUKA ILIĆ NIJE JEDINI: Zvezda sprema još jedan veliki povratak za napad na LŠ!

Fudbaleri Crvene zvezde za vikend nastavljaju šampionat Srbije gostovanjem Vojvodini. Nakon dva derbija, pobegli su Partizanu na +10 i prošli...