Kokoškov u velikom problemu, četvrti poraz u nizu Fenera

Fenerbahče je u velikom problemu u Evroligi. Izabranici srpskog selektora Igora Kokoškova su doživeli četvrti uzastopni poraz, pošto ih je na domaćem terenu savladala Valensija sa 86:90.

Fener je tokom čitavog meča imao vođstvo, ali u poslednjoj četvrtini Valensija je postigla čak 31 poena i uspela na kraju da slavi.

Kod domaćina Pjer je imao 18 poena, Bobi Dikson 16, dok je bivši igrač Crvene zvezde Lorenco Braun postigao 15 poena.

Kod pobednika Van Rosom 20, Prepelič i Vilijams po 13, dok je Dubljević postigao 11. Srpski as Nikola Kalinić je postigao 9 poena za 25 minuta u igri.

Pre početka meča čelnici kluba iz Istanbula su uručili poklone Nikoli Kaliniću i Deriku Vilijamsu, svojim bivšim igračima, kao zahvalnost za sve što su uradili za klub. Podsetimo, Kalinić je bio deo tima koji je osvojio jedinu Evroligu turskog kluba.

UBEDLJIVO U MAJSTORICI: Crvena zvezda je šampion Srbije!

Odbojkaši Crvene zvezde slavili su u majstorici Superlige protiv Partizana 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Samo je prvi set bio neizvestan...