MARADONA BI BIO PONOSAN: Napoli demonstrirao silu protiv Rome (VIDEO)

Fudbaleri Napolija su u “derbiju sunca” neočikavano ubedljivo slavili protiv Rome sa 4:0 (1:0).

Seriju golova otvorio je Lorenco Insinje fantastičnim golom, koji je posvetio Maradoni, iz slobodnog udarca u 31. minutu. Od tog trenutka Napoli dominira. Mirante je Mertensu “skinuo” dva zicera do kraja prvog dela igre.

Nastavio je Napoli u tom ritmu i u drugom delu, i u 63.minutu Fabijan Rui dobrim šutem sa 20-ak metara donosi 2:0.

Na 3:0 je povisio Mertens golom u 81, da bi konačan rezultat postavio Politano posle slaloma u odbrani Rome u 87.minutu.

Napoli se ovom pobedom izjednačio upravo sa Romom i Juventusom sa 17 bodova na tabeli, 6 manje od vodećeg Milana.

MATEO PRED GOSTOVANJE ZVEZDE: Da radimo, takmičimo se, i pobedimo

Košarkaši Real Madrida odavno su obezbedili prvo mesto nakon ligaškog dela Evrolige. Sutra u 32. rundi dočekuju Crvenu zvezdu Meridianbet....