Dmitrović spustio roletnu, Eibar dobio Betis [VIDEO]

Betis – Eibar 0:2 (0:0)
49′ Muto, 54′ Burgos (p)

Fudbaleri Eibara savladali su Betis na ,,Benito Viljamarinu” u 11. kolu španske La lige sa 2:0.

Mogao je meč da ode u potpuno drugom smeru, ali nije, zahvaljujući Marku Dmitroviću. Srpski golman koji brani boje Eibara je izvanrednom intervencijom u 20. minutu sprečio Kristijana Telja da donese prednost Betisu.

Sjajno je odreagovao u situaciji ,,jedan na jedan” i prozreo španskog napadača, a kasnije su i njegovi saigrači odradili posao postigavši dva pogotka. Gol i asistenciju zabeležio je Burgos i to u roku od pet minuta. Prvo je sjajno izveo korner za Muta, a potom je bez problema pogodio iz penala, snažnim udarcem po sredini gola.

Eibar je sada siguran na 12. mestu na tabeli sa 12 bodova, a Betis se kotira u donjem delu tabele i trenutno su 15. sa poenom manje.

Vruć doček: Grobari vređali Milutinova!

Srpski reprezentativac i košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov doputovao je u Beograd kako bi prisustvovao meču svog tima protiv Partizana. Ipak,...