LIGA ŠAMPIONA: Inter se spasao, u Amsterdamu sledeće kolo vatromet (VIDEO)

Odigrani su preostali mečevi 5. kola Lige Šampiona u grupama od A do D.

U grupi su se u derbiju sastali Atletiko Madrid i Bajern koji je izašao u mešovitom sastavu s obzirom da su već osvojili prvo mesto u grupi. Meč je završen rezultatom 1:1 . Domaćin je postigao pogodak u prvom poluvremenu preko Žoao Feliksa u 26.minutu na asistenciju Ljorentea. U drugom delu Atletiko je čuvao stečeno, ali Bajern je uspeo da izjednači golom Tomasa Milera iz penala.

U grupi B Borusija Menhengladbah je ugostila Inter u goleadi koja je završena 2:3. Gosti su dominirali u prvom poluvremenu, poveli su golom Darmijana i imali su još nekoliko prilika i za drugi gol. Međutim, kako to obično biva kod Intera ove godine, samo su stali i dozvolili domaćinu da izjednači preko Plee na samom kraju prvog poluvremena. U drugom delu Inter stiže do dva gola preko Romelu Lukakua do 1:3 i kada se činilo da će rutinski rešiti meč do kraja opet su odigrali u svom poznatom stilu.

Prvo je Aleksis Sančez kardinalno pogrešio i Plea je smanji na 2:3 u 75. minutu, a vrlo brzo je isti igrač ponovo postigao gol, ali je sudija na kraju poništio gol zbog ofsajda posle intervencije VAR-a. Do kraja meča su uspeli da sačuvaju prednost, koja im u poslednjem kolu omogućava prolaz dalje u slučaju da pobede Šahtjor u Milanu.

U grupi C Mančester Siti i Porto su u borbi za prvo mesto u grupi odigrali bez golova, dok je Olimpik Marselj posle prekreta stigao do 2:1 protiv Olimpijakosa u borbi za treće mesto.

U grupi D je sve bilo otvoreno, i rešeno je jedino da će Liverpul biti prvi. Engleski tim je na svom terenu slavio protiv Ajaksa sa 1:0 golom golom Džonsa posle velike greške golmana Onane.

U drugom meču Atalanta je neočekivano odigrala 1:1 protiv Mitjlanda na svom stadionu, ali taj meč nije mnogo uticao na ono što nas čeka u poslednjem kolu. Naime, porazom Ajaksa u Liverpulu, u poslednjem kolu Ajaksu je neophodna pobeda za prolaz dalje.

Pari Sen Žermen najavio utakmicu uz srpsku pesmu, ali im nije donela sreću (VIDEO)

Nedavno se Zlatan Ibrahimović ponovo pojavio na festivalu "San Remo" uz srpksu muziku, ali on vodi poreklo sa ovih...