Fejsa i Ovusu strelci tri gola za 35 minuta za Milojevićev Al Ahli [VIDEO]

Tim nekadašnjeg stratega Crvene zvezde vodio je protiv Damaka na poluvremenu rezultatom 3:1, prevashodno zahvaljujući golovima bivšeg napadača Čukaričkog Samjuela Ovusua i nekadašnjeg reprezentativca Srbije Ljubomira Fejse.

Ovusu je bio precizan u 12. i 18. minutu, a Fejsa je u 35. zatresao mrežu protivnika.

Vladanu Milojeviću ide dobro, a Al Ahli ne želi da se odrekne njegovih usluga i da ga na raspolaganje Fudbalskom savezu Srbije, kojem je Milojević i dalje prva želja.

KUP DERBI: Večiti bez Kange i Natha od starta, Jovanović ponovo na golu crno-belih

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Partizan u 174. večitom derbiju. Ovog vikenda, crveno-beli su bili uspešniji u prvenstvenom susretu. Ponovo su večeras...