Inter slavio protiv Bolonje zahvaljujući Hakimiju, Konte opet ponizio Eriksena (VIDEO)

Fudbaleri Intera zabležili su pobedu u poslednjem subotnjem meču u Seriji A protiv Bolonje 3:1 (2:0).

Meč je praktično rešen u prvom delu igre, kada su Lukaku u 16. minutu, a potom i Hakimi u poslednjim trenucima prvog dela postigli golove.

Domaćin je u drugom delu oborio ritam utakmice, što im je moglo da se osveti pošto je Bolonja postigla gol u 67. minutu preko Vinjata. Ipak, od dobro poznate dramatične završnice, Inter je spasao Hakimi još jednim pogotkom u 70. minutu.

U nadoknadi vremena, Antonio Konte je ponovo uveo Danca Kristijana Eriksena, jasno mu pokazujući, po ko zna koji put, da ga ne želi u Milanu.

Posle ovog kola Inter ima 21 bod, dok Bolonja je ostala na 12.

IGRA I NA MADRIDSKOJ ŠLJACI: Nadal objavio važne vesti pred početak turnira

Nakon turnira u Brizbejnu početkom godine, Rafael Nadal se vratio tenisu na takmičenju u Barseloni. Posle pobede nad Flaviom Kobolijem,...