Juventus na krilima Kvadrada srušio Torino u završnici (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa su došli do još jedne pobede u samoj završnici protiv gradskog rivala Torina 2:1 (0:1). “Bikovi” su na taj način nastavili sa serijom mečeva u kojima su izgubili prednost, po čemu su trenutno lideri u Seriji A.

Poveli su gosti u 8. minutu preko Nkolua, pošto je u odbrani Juventusa nastala konfuzija.

Ubrzo je Torino imao priliku da duplira prednost, ali je Sčešni odbranio u situaciji 1 na 1. Juventus je igrao jako slabo i nije imao velikih prilika.

“Stara dama” je postigla gol u 59. minutu, posle kornera se lopta odbila do Kvadrada koji je raspalio iz odbitka, ali posle gledanja VAR-a utvrđeno da je bio ofsajd.

Ipak, u 77. minutu Veston Mekkini posle asistencije Kvadrada postiže gol glavom i nagoveštava neizvesnu utakmicu. Juventus je tu krenuo još jače u napad, i posle velike šanse za Dibalu stigao je do kornera, posle kojeg ponovo Kvadrado centrira i nalazi Leonarda Bonućija koji donosi tri boda ekipi Andree Pirla.

Juventus sada ima 20 bodova, 3 manje od Milana i utakmicu više, dok Torino je ostao na 6 i u zoni je ispadanja.

POLUFINALE ABA LIGE: Mega bez dva igrača protiv Zvezde, ova televizija prenosi duel dva rivala

Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Mege u drugom meču polufinala plej-ofa ABA lige. Zvezda vodi 1:0 u seriji, a u...