Levante ubedljiv, Real prekinuo loš niz [VIDEO]

Fudbaleri Levantea iskoristili su brojčanu prednost i ubedeljivo savladali Hetafe rezultatom 3:0. Domaći su poveli već u petom minutu golom Martija, da bi dva minuta kasnije usleddio prvi crveni karton za goste. Ćema Rodriges je kažnjen zbog prekršaja.

U 17. minutu strelac drugog gola bio je Dani Gomes, posle preciznog udarca sa ivice kaznenog prostora.

Konačan rezultat postavio je Horhe de Frutos golom u 57. minutu.

Hetafe je u 77. minutu bez još jednog igrača na terenu, pošto je Džene Dakoman dobio drugi žuti karton.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović ušao je u igru u 66. minutu za gostujuću ekipu.

Na tabeli Hetafe ima 13 bodova i nalazi se na 13. mestu, a Levante ima 11 bodova i trenutno je 17. u ligi.

Ekipa Real Madrida posle tri utakmice bez pobede u La ligi, konačno je trijumfovala protiv Sevilje. Tragičar meča bio je golman Sevilje Bono, koji je u 55. minutu loše odreagovao na šut Mendija. Toni Kros je imao priliku u 21. minutu, međutim lopta je završila pored gola.

Lopetegi je u 64. minutu izveo trostruku izmenu, kada je ušao i srpski fudbaler Nemanja Gudelj, koji je u 75. minutu šutirao iz slobodnog udarca, ali bez uspeha.

Sevilja je kroz gotovo ceo meč bila bolji tim, ali greška golmana koštala ju je rezultata.

Real je trenutno 3. na tabeli sa 20 bodova, a Sevilja 5. sa 16.

Levante – Hetafe 3:0 (2:0)

Marti 5′, Gomes 17′, De Frutos 57′

Sevilja – Real Madrid 0:1 (0:0)

Bono 55′

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...