Remi u Barnliju, Everton nastavio lošu seriju [VIDEO]

Barnli – Everton 1:1 (1:1)

Brejdi 3′ – Kalvert-Luin 45+3′

Fudbaleri Barnlija i Evertona odigrali su 1:1 u okviru 11. kola Premijer lige. Loši rezultati ekipe Karla Anćelotija nastavljeni su i danas, kako su u poslednjih šest kola upisali samo jednu pobedu.

Ekipa Šona Dajša odlično je otvorila meč i kaznila goste već u 3. minutu golom Robija Brejdija na asistenciju Ešlija Vestvuda.

Delf je zbog povrede napustio teren u 28. minutu i umesto njega je ušao Gomes, što je dovelo i do promene gostujućoj formaciji.

Nije Everton blistao na terenu, ali je ipak pre odlaska u svlačionicu Kalvert-Luin osvetlao obraz ,,karamelama” postigavši gol za 1:1 u trećem minutu nadoknade.

U 51. minutu Hames Rodrigez je za dlaku doveo Everton do vodstva, ali njegov udarac je odbranio golman Barnlija.

Barnli je pretposlednji na tabeli sa šest bodova, a Everton ima 17 i na sedmom je mestu.

POLUFINALE ABA LIGE: Partizan i Zvezda nemaju gde da igraju svoje mečeve

Poznati su svi polufinalisti ABA lige, ali kako stvari stoje polufinalne utakmice neće skoro početi. U borbi za polufinale sastaju...