Goleada u srpskom prvenstvu: Vatromet u Inđiji pripao Subotičanima, Bojovića slave u Dragačevu, Surdulica sigurna protiv Proletera

U popodnevnim mečevima u Linglong Superligi odigrano je tri meča.

Goleada je viđena u Inđiji gde je domaćin poražen od Sprtaka iz Subotice 3:4. Šest golova je viđeno u prvom poluvremenu, a pobednički gol gosti su postigli preko Srećkovića u 86.minutu.

Nešto manje golova, pet, viđeno je u Lučanima gde je domaća Mladost savladala Novi Pazar sa 3:2. Pobednički gol je takođe postignut u poslednjim minutima meča, kada je Bojović savladao golmana gostiju u 88. minutu.

Radnik iz Surdulice je savladao Proleter sa 2:0 kao domaćin. Oba gola su postignuta u drugom delu igre, i to u nekoliko minuta. Prvo je Bogdanovski u 54. minutu doneo vođstvo, a onda je Pavlov u 60.minutu udvostručio prednost, što je ujedno bio i konačan rezultat.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...