Kristal Palas deklasirao VBA (VIDEO)

U prvom meču nedeljnog programa u Premijer ligi, Kristal Palas je kao gost deklasirao ekipu Vest Bromvič Albiona sa 1:5 (1:1).

U oba tima su nastupili srpski internacionalci, Branislav Ivanović i Luka Milivojević, koji su odigrali čitavih 90. minuta.

Poveli su gosti u 8.minutu preko Furlonga, na asistenciju Zahe. Domaćin je do izjednačenja stigao u 30, minutu golom Galagera.

Nekoliko minuta kasnije desio se, kako će se ispostaviti, ključni trenutak na meču, kada je igrač VBA Pereira dobio crveni karton. Na poluvreme se otišlo sa 1:1, a u drugom delu je postojao samo jedan tim na terenu.

Prvo Zaha u 55, a potom Benteke u 59. minutu su doneli dva gola prednosti timu iz Londona.

A onda isti dvojac – Zaha u 68. i Benteke 82. minutu – su doneli konačnih 1:5.

Vest Brom je ovim porazom ostao na 6 bodova i u zoni ispadanja je, dok je Kristal Palas sada na sredini tabele sa 16 bodova.

Zvezda iz Vojvodine dovodi sina čuvenog reprezentativca Srbije?!

Mladi fudbaler Lazar Jovanović mogao bi da napusti Vojvodinu i pređe u redove Crvene zvezde, navodi "Sport Klub". Navodno su...