Milenković golom u 98. minutu spasio Fiorentinu [VIDEO]

Fiorentina – Đenova 1:1 (0:0)

Milenković 90+8 – Pjaca 89′

Fudbaleri Fiorentine i Đenove odigrali su nerešeno u okviru 10. kola Serije A, a junak domaćih je svakako srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Prvi gol na utakmici postigao je tek u 89. minutu, a strelac je bio Marko Pjaca, koji je pokupio loptu koju je poslao Matija Destro i uputio nizak udarac ka golu za 0:1. Sve je izgledalo kao da će Đenova teren napustiti kao pobednik, ali Milenković je uspeo da u poslednjem minutima nadoknade obezbedi bod svojoj ekipi. Posle odbranjenog šuta Krutonea, odbijenu loptu je dočekao Nikola Milenković i nekih desetak metara od gola šutirao pod prečku za konačnih 1:1.

Fiorentina se nalazi na 17. mestu sa devet bodova, dok je Đenova u zoni ispadanja, na 19. poziciji i ima šest bodova.

ODGOVORIO NAVIJAČIMA: Čović o skandiranju nezadovoljnih pristalica

Košarkaši Crvene zvezde su teškom mukom savladali SC Derbi u prvom meču četvrtfinala plejofa ABA lige rezultatom 83:81. Navijači su bili izuzetno...