Povratak Ingsa i preokret Sautemptona [VIDEO]

Brajton – Sautempton 1:2 (1:1)

Gros 26′ – Vestergard 45′, Ings 81′

Bio je ovo buran meč za Sautempton i činilo se da će ponovo proći bez trijumfa i nastaviti loš niz, ali najbolji strelac ,,svetaca” doneo je tri boda svojoj ekipi.

Ekipa Grema Potera uspevala je da izađe na kraj sa gostima i povela u 26. minutu penalom koji je izveo Paskal Gros.

Stigao je odgovor Sautemptona u 45. minutu. Džejms Vord Prauz izveo je korner i uputio precizan pas prema golu, koji je iskoristio Janik Vestergard koji je glavom pogodio za 1:1 na poluvremenu.

Posle pauze u igru je ušao najbolji strelac ,,svetaca” Deni Ings, koji se večeras upisao u strelce. Iako je bio odsutan mesec dana, Ings se odlično pokazao na terenu, čak je imao priliku da upiše i asistenciju, ali Redmond kome je lopta bila upućena, nije bio precizan. Međutim, gosti su se osvetili za prvi penal, i u 81. minutu Ings je bio precizan sa bele tačke.

Sautempton je sada 5. na tabeli sa 20 bodova, ispreda oba mančesterska kluba, dok je Brajton 16. i ima 10 bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....