Od Saundersove odbrane titule ostali puki snovi: Kolumbus novi šampion MLS lige

Fudbaleru Kolimbus Krua osvojili su svoju drugu titulu prvaka MLS lige pošto su u finalnoj utakmici savladali branioca trofeja Sijetl Saunders sa 3:0.

Ekipa Saundersa mogla je biti prva koja je odbranila titulu šampiona MLS-a još od 2012. godine i LA Galaksija, ali su u tome brutalno sprečeni.

Novi šampion je pokucao na vrata Saundersa već u 25. minutu pogotkom najboljeg igrača ove utakmice Argentinca Lukasa Zelarajana. Isti igrač je asistirao Deriku Etijenu šest minuta kasnije, da bi u drugom poluvremenu stavio tačku na ,,I” u 82. minutu susreta.

Do svoje druge titule, Kolumbus je došao pred 1.500 navijača na svom stadionu, koji je bio domaćin finala MLS kupa.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...