Pukla petarda na Crnom moru, Krasnodar naneo težak poraz Marku Nikoliću

Lokomotiva iz Moskve, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Marko Nikolić, doživela je težak poraz protiv Krasnodara u gostima sa 5:0.

Poraz od direktnog konkurenta za visok plasman že uticati na Lokomotivu u borbi za mesto u Ligi šampiona naredne godine.

Krasnodar je poveo još u petom minutu preko Klesona, da bi zatim Berg do kraja poluvremena postigao još jedan gol, što je bio prvi od tri gola na meču.

U drugom delu igre ponovo je Berg u 75. minutu doneo 3:0, da bi četvrti gol postigao Sulejmanov u 80. minutu. Berg je het trik zaokružio golom u 85. minutu, i tako naneo Moskovljanima težak poraz.

Posle ovog kola Lokomotiva je sedma sa 27 bodova, dok je Krasnodar poziciju niže sa jednim bodom manje.

OSTAĆE UPAMĆENO: Zvezda Lejkersa u neočekivanom izdanju tokom utakmice (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su LA Lejkerse sa 112:105 na gostujućem terenu u NBA plej-ofu. Poveli sa 3:0 i već u...