Sjajni Teo Ernandez vrati Milan “iz mrtvih” (VIDEO)

Vrlo uzbudljiv meč viđen je na San Siru gde su lider Serija A Milan i Parma remizirali 2:2 (0:1).

Bio je to meč u kojem je Milan pravio šanse, a Parma postizala golove.

Poveli su gosti u 13. minutu preko Ernanija, koji je na asistenciju Žervinja, sjajno “otvorio stopalo” i plasirao loptu u dalji ugao gola Donarume.

Od tog trenutka Milan kreće u napade i postiže pogodak, tačnije Kastiljeho, ali ga VAR poništava zbog neverovatno minimalnog ofsajda.

To nije pokolebalo rosonere, i do kraja prvog dela pogađaju čak tri puta okvir gola, dva puta samo Čalhanoglua.

Drugi deo počinje novim okvirom gola Čalhanoglua, a ubrzo i novim golom Parme. Strelac je bio Jasmin Kurtić pošto je odlično utrčao iz drugog plana na centršut Ernanija.

Samo dva minuta kasnije iz desetog kornera Milan smanjuje prednost golom Tea Ernandeza.

Kada se očekivalo da Milan svim silama krene ka golu Parme oni su stali i nisu imali energiju za veći pritisak.

Ipak, pred sam kraj utakmice, posle jednog napada lopta dolazi do Anta Rebića kojem udarac brani Sepe, ali lopta se odbija do sjajnog Tea Ernendeza koji razantnim udarcem levom nogom cepa mrežu Parme za konačnih 2:2.

Posle ovog kola Milan ostaje na čelu tabele sa 27 bodova, dok Parma će imati 11 bodova i očekuje je borba za opstanak.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...