Vulvsi u poslednjim sekundama srušili Čelsi (VIDEO)

Ekipa Vulverhemptona je slavila nad Čelsijem kao domaćin sa 2:1 (0:0).

Tim iz Londona je bio bolji u prvom delu igre, a najbolju šansu su imali pred sam kraj poluvremena kada je Zuma pogodio prečku.

Ipak, početkom drugog gola najbolji igrač “plavaca” u poslednjih mesec dana Olivije Žiru postiže pogodak za vođstvo gostiju.

Vulverhempton od tog trenutka kreće da napada, jedan gol im je poništen, ali u 66. minutu Podense poravnava rezultat.

I kada se mislilo da je remis rezultat ovog meča, kontra Vulvsa u 95 minutu posle koje Pedro Neto donosi veliku pobedu domaćima od 2:1.

Posle ovog kola Vulverhempton je 10. sa 20 bodova iz 13 mečeva, dok je Čelsi peti sa 22 boda iz isto toliko utakmica.

KAKAV POČETAK PLEJ-OFA: Pobede Radničkog i TSC-a u goleadi!

Pre večitog derbija u prvoj rundi plej-ofa Superlige Srbije odigrana su dva meča. U Kragujevcu i Bačkoj Topoli viđena je...