Miroljubivi derbi braće Inzagi, Sergej asistent (VIDEO)

Benevento i Lacio odigrali su meč u okviru Serije A koji je završio podelom bodova 1:1 (1:1).

Bio je to duel dvojice braće Inzagi, Filipa i Simonea koji su treneri ove dve ekipe.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić upisao je asistenciju. Poslao je sjajnu dugu loptu za najboljeg strelaca Rimljana Ćira Imobilea u 25. minutu, koji je postigao sjajan pogodak u svom stilu.

Izjednačenje je doneo Paskale Skjatarela u poslednjim sekundama prvog dela igre. Posle velike gužve nakon kornera, najbolje se snašao i preciznim udarcem izjednačio.

Drugo poluvreme bilo je jako nezanimljivo. Najzanimljiviji detalji su viđeni u nadoknadi vremena, kada je Ijago Falke propustio priliku da domaćima donese pobedu.

Polse ovog kola benevento ima 12 bodova, dok Lacio ima 18.

NA NESVAKIDAŠNJI NAČIN: Potvrđena i druga istorijska titula Zvezde u istom danu

Fudbalerke Crvene zvezde po prvi put su u istoriji kluba, koja doduše nije tako duga, postale šampionke Srbije. Ipak, šampion...