Junajted na krilima Rašforda slavio posle preokreta, nula u Birmingemu [VIDEO]

Aston Vila i Barnli odigrali su bez golova meč 13. kola Premijer lige.

Iako je Aston Vila dobro otvorila meč i u prvom poluvremenu, ali i tokom celog meča, imala nekolicinu šansi za gol, odbrana Barnlija uspela je da odoli pritisku domaćih.

Pred kraj prvog poluvremena Kortni Haus je šutirao glavom posle jednog centaršuta ali je pogodio stativu, pa se na pauzu otišlo ipak bez golova.

U drugom poluvremenu nastavljeno je sličnim tempom, visokim presingom domaćih, ali je nedostajala realizacija, pa je meč završen bez gola u mreži.

Aston Vila ima 19 bodova i nalazi se na 11. mestu na tabeli, dok Barnli ima 10 bodova na 17. je poziciji.

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Šefild u gostima rezultatom 3:2 u drugom meču 13. kola Premijer lige.

Nije dobro počeo meč za Solšerovu ekipu, pa su domaći već u petom minutu slavili golom Mekgoldrika nakon očajne intervencije golmana Hendersona.

Gosti su preuzeli inicijativu i ubrzo je usledio gol za izjednačenje, a precizan je bio Rašford sa ivice šesnaesterca posle dugog i preciznog pasa Lindelofa. Za prednost gostju na poluvremenu bio je zadužen Marsijal. Pogba je poslao loptu prema Francuzu, koji je nadmudrio golmana Ramzdela i postigao pogodak.

Samo nekoliko minuta posle pauze, Junajted je stigao i do svog trećeg gola, a precizan je bio Rašford u 51. minutu.

Konačan rezultat postavio je Mekgoldrik u 87. minutu, svojim drugim golom na meču.

Šefild je još uvek na poslednjem mestu Premijer lige sa jednim osvojenim bodom, dok je Mančester Junajted sada šesti sa 23.

Aston Vila – Barnli 0:0

Šefild – Mančester Junajted 2:3 (1:2)

Mekgoldrik 5′, 87′ – Rašford 26′, 51′, Marsijal 33′

NOVI SKANDAL U SRPSKOJ KOŠARCI: Srpski košarkaš suspendovan zbog korišćenja kokaina

Nakon što je zbog nameštanja utakmica izrečena doživotna suspenzija Marku Radonjiću, nekadašnjem košarkašu FMP-a i Borca, novi skandal potresa...