Lokomotiva ponovo izgubila, Nikolić ništa ne zamera igračima: Teški meseci su iza nas, ali bilo je i dobrih stvari

Moskovska Lokomotiva zaključila je 2020. godinu sa dva poraza.

Nakon debakla u Krasnodaru igrači Marka Nikolića vratili su se bez bodova i sa gostovanja Himkiju, koji je preokrenuo rezultat u poslednjih desetak minuta.

Lokomotiva je posle prvog poluvremena vodila sa 2:1, ali je Himki golovima Kuharčuka u 85. i Dolgova u 93. minutu stigao do trijumfa. Posle meča Nikolić je ocenio da je glavni uzrok poraza umor.

Bilo je očigledno da su moji igrači bili umorni pred kraj utakmice. Imali smo velikih problema, neki fudbaleri uopšte nisu trenirali, menjali smo tim praktično na svakoj utakmici. Dali smo sve od sebe, nemam šta da zamerim igračima, rekao je Nikolić posle meča.

Ipak, bilo je i nekih dobrih stvari u sezoni.

Teški meseci su iza nas, ali početak sezone je bio dobar, kao i nekoliko utakmica u Ligi šampiona protiv najjačih rivala. Pripreme za drugi deo sezone počećemo 14. januara u Marbelji, dodao je srpski stručnjak.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...