Micić odličan u porazu Efesa, još jedan debakl Fenera

Efes je poražen na svom terenu od Olimpije iz Milana rezultatom 72:69, i ovo je treći uzastupni poraz turskog tima.

Gosti su na poluvremenu vodili 15 razlike, ali je Efes uspeo da stigne rezultat i izjednači, u poslednjoj deonici čak i povede, međutim nisu uspeli da završe meč u svoju korist.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Vasa Micić sa 20 poena, osam skokova i pet asistencija, dok je Olimpiju predvodio Kevin Panter sa 18 poena, a pratili su ga Šilds sa 11 i Dilejni sa 10 postignutih poena.

Žalgiris je kod kuće savladao Fenerbahče 99:62 u okviru 15. kola Evrolige.

Kroz celu utakmicu, domaći su dominirali, držeći na razliku na nekih 20-ak poena prednosti. Međutim, još veći šok za tim Igora Kokoškova dogodio seu trećoj četvrtini koju je Žalgiris dobio 30:16, a u poslednju četvrtinu se ušlo sa rezultatom 81:47.

Fenerbahče posle 15 odigranih kola u Evroligi na 14. mestu sa učinkom od pet pobeda i 10 poraza.

PRED RG I OI: Jedna važna promena na turniru u Parizu

Ove godine će krajem maja početi treći grend slem sezone Rolan Garos. Srpski teniser Novak Đoković će braniti titulu osvojenu...