Vanja nije uspeo da sačuva mrežu ,,bikova”, Roma ubedljiva protiv Torina [VIDEO]

Fudbaleri Rome pobedili su Torino rezultatom 3:1 u 12. kolu Serije A.

Ono što je sigurno olakšalo posao ,,vučice” jeste drugi žuti karton koji je dobio Singo u 14. minutu, pa je Torino ostao sa desetoricom igrača na terenu. Ubrzo je usledio prvi gol, a precizan je bio Henrih Mihtarijan u 27. minutu, da bi na 2:0 povećao Žordan Vertu u 43. minutu iz penala.

Posle pauze, u 68. minutu Roma je povećala prednost na 3:1 golom Lorenca Pelegrinija. Konačan rezultat postavio je Andrea Beloti u 73. minutu za 3:1.

Srpski golman Vanja Milinković-Savić branio je za Torino, dok je Saša Lukić zamenjen na početku drugog poluvremena.

Roma se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 24 boda, dok je Torino pretposlednji sa 6 osvojenih bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...