Fulam uzeo bod na severu Engleske, Mitrović ponovo u 11 (VIDEO)

U poslednjem meču subotnjeg programa u Premijer ligi, Njukasl i Fulam su podelili bodove 1:1 (0:1).

Ekipa iz Londona, koja je jako loše starotvala u prvesntvu, očigledno podiže formu u poslednje vreme i uspeli su da osvoje bod na strani. A mogli su i sva tri.

U prvom poluvremenu su bili bolji protivnik, a do gola su stigli u 42. minutu utakmice. Strelac je bio igrač Njukasla Riči, koji je sroveo loptu u svoju mrežu posle kornera i udarca glavom Adarabioja.

U drugom delu Njukasl je zaigrao daleko angažovanije i to im se isplatilo u 62.minutu.

Joakim Anderson je kao poslednji igrač odbrane oborio Kaluma Vilsona u kaznenom prostoru Fulama, dobio je crveni karton, a Vilson je sa penala postavio, ispostaviće se na kraju, konačan rezultat.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović vratio se u startnu postavu Fulama prvi put posle utakmice devetog kola protiv Vest Hema, a igrao je do 76. minuta kada ga je zamenio Ruben Loftus Čik.

Njukasl posle 13 odigranih utakmica ima 18 bodova i nalazi se na 12. mestu u ligi, dok je Fulam trenutno na 17. mestu i ima deset osvojenih bodova.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...