Dva gola Lukića za pobedu TSC-a u Ivanjici

Ekipa TSC-a pobedila je rezultatom 2:1 Javor iz Ivanjice u poslednjem meču 17. kola Superlige.

Igrao se vrlo uzbudljiv i ritmičan meč u Ivanjici tokom svih 90 minuta. Iako nije bilo golova u prvom delu, obe ekipe su imale šanse, ali se TSC ipak malo više isticao.

Gosti su prvi stigli do prednosti preko Lukića koji je pogodio iz penala u 55. minutu utakmice.

Nije mnogo prošlo kada su domaći izjednačili, a precizan je bio Jevtić u 64. minutu.

Ipak umesto da bude heroj ekipe, ispao je tragičar. Jevtić je u 80. minutu dobio crveni karton, a potom u 90. minutu Lukić postigao gol za veliku pobedu TSC-a.

Postavi komentar

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bilbao u nadoknadi i Barselona u produžecima za osminu finala Kupa kralja [VIDEO]

U Španskom kupu slavili su Atletik Bilbao i Barselona i obezbedili plasman u osminu finala. Bilbao je pobedio Ibicu...