Maksimović pečatirao Kadiz, Granada uz Barsu [VIDEO]

Fudbaleri Hetafea savladali su Kadiz na gostovanju sa 2:0 u meču 14. kola španske La lige.

Nakon dva poraza u nizu, Hetafe je osetio slast trijumfa i to na teškom gostovanju ekipi Kadiza.

Do prednosti, tim iz predgrađa Madrida stigao je pogotkom Kolumbijca Kuča, koji je postigao svoj 27. gol uključujući La ligu i Segundu i to sa samo 21 godinom. Rezultat od 33. minuta bio je aktivan sve do četvrtog minuta nadoknade, kada je Niom ukrao loptu Izkjerdu na sredini terena, a onda iskoristio slobodnog Nemanju Maksimovića na drugoj stativi, koji je imao lak posao.

Srpski reprezentativac je na taj način stavio tačku na ovaj susret, a to mu je ujedno bio i prvi pogodak u sezoni.

Nešto ranije, Granada je na krilima Roberta Soldada pobedila Betis sa 2:0 i našla se tik uz Barselonu sa 21 bodom i sedmom pozicijom u šampionatu.

KUP DERBI: Večiti bez Kange i Natha od starta, Jovanović ponovo na golu crno-belih

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Partizan u 174. večitom derbiju. Ovog vikenda, crveno-beli su bili uspešniji u prvenstvenom susretu. Ponovo su večeras...