Vardi, Orije i Aldervejreld doneli pobedu Lesteru u Londonu [VIDEO]

Fudbaleri Lestera pobedili su Totenhem u gostima rezultatom 2:0 u 14. kolu Premijer lige.

Igrao se relativno miran meč do trećege miuta nadoknade u prvom poluvremenu kada je glavni sudija posle signalizacije VAR-a dosudio penal za goste. Precizan sa bele tačke bio je Vardi za vodstvo od 1:0 na pauzi. Za penal je svakako kriv Orije koji je napravio faul nad Fofanom i tako ,,poklonio” gol gostima.

Ubrzo nakon početka drugog dela, u 48. minutu Medison je postigao gol za domaće, ali iz ofsajda, pa je isti poništen.

U 59. minutu Aldervejreld je postigao autogol posle udarca glavom Džejmija Vardija, i tako postavio konačan rezultat.

Imali su nekoliko šansi domaći da poprave rezultat, šutirali su Kejn i Son, ali je Šmajhel uspeo da odbranii sačuva mrežu ,,lisica”.

Lester se ovom pobedom zauzeo drugo mesto sa četiri boda manje od Liverpula, a Totenhem sada kaska sa šest bodova.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...