Fiorentina deklasirala Juventus u Torinu, Vlahović heroj pobede (VIDEO)

Kakvo veče za sve navijače Fiorentine. Posle 12 godina, i pobede od 3:2, savladan je Juventus u Torinu rezultatom 3:0. Zajednički činilac za obe pobede je prekaljeni trenerski lisac na klupi Fiorentine Ćezare Prandeli.

Odličnu utakmicu je odigrao srpski reprezentativac Dušan Vlahović koji je u 3. minutu doveo goste u vođstvo posle sjajnog dodavanja Riberija.

Možda i ključni momenat se desio u 11. minutu kada je isključen Kvadrado i Juve je ostao sa igračem manje. Nisu uspevali da stvore velike prilike, a onda su “ljubičasti” preko autogola Aleksa Sandra i Kaseresa došli do velike pobede.

ZABLISTAO I U PO: Košarkašu Fenera MVP priznanje (VIDEO)

Ove nedelje počeo je plej-of Evrolige. Od četiri utakmice tri su dobili gosti. Prvi put od 2005. godine i uvođenja...