Dmitroviću i Eibaru se ne piše dobro

Fudbaleri Eibara doživeli su novi poraz u šampionatu Španije pošto je od njih u 15. kolu bio bolji Alaves.

Ni solidna predstava u susretu protiv Real Madrida za vikend nije bila vetar u leđa ekipi Hozea Mendilibara. Krenulo je dobro po njih, pošto je Pedro Leon već nakon četiri minuta igre doneo prednost gostima. Ipak, Alaves je do kraja poluvremena pokazao ko je gazda ,,Mendizoroze”. Mendez i Dejverson su u 41, odnosno 47. minutu prvog dela susreta preokrenuli i naterali Dmitrovića da vadi lopte iz mreže.

Moraće simpatični Eibar da se povrati, jer su sada na bod od zone ispadanja, sa tri pobede iz 15 utakmica.

Manuel Pelegrini je rešio da veliki broj ponajboljih igrača i onih koji mogu da reše meč za treptaj oka, ostavi na klupi na susretu njegovog Betisa i Kadiza. To mu se ipak nije obilo o glavu, ali je moglo, da je u prvom delu igre Salvador Ponse bio za nijansu precizniji i umesto prečke pogodio mrežu. Momenat odluke dogodio se u 71. minutu pogotkom Gvida Rodrigeza.

Alaves – Eibar 2:1 (2:1)
41′ Mendez, 45+2′ Ejverson – 4′ Leon

Betis – Kadiz 1:0 (0:0)
71′ Rodrigez

SRPSKI CENTAR NIJE MOGAO SAM: Novi dabl-dabl Jokića u porazu Denvera

Košarkaši Denver Nagetsa, izgubili su na svom parketu od Finiksa rezultatom 104:97. Srpski košarkaš Nikola Jokić je utakmicu sa Finiksom...