Iz Mege pred FMP poručuju: Koncentracija 40 minuta

Košarkaši Mege su sa skorom 8-3 na lepom putu da se izbore za prva četiri mesta u plej-ofu ABA lige.

Mlada ekipa Vlada Jovanovića igra vrlo dobro, a u prošlom kolu su savladali Budućnost. Sada im sledi meč protiv FMP-a, a strateg Mege smatra da pozicija na tabeli ne oslikava kvalitet protivnika.

Očekuje nas veoma zahtevna utakmica protiv ekipe FMP-a. Mislim da su posle Zadra i Mornara, gde su pokazali povišen nivo agresivnosti pre svega u odbrani a i u napadu, najavili kako će tim igrati u narednim utakmicama. Moramo pre svega zatvoriti njihov izvanredan skok u napadu, element u kome su među vodećim timovima u ABA ligi, kao i da zaustavimo njihov kontra napad. Važno je da naša koncentracija u 40 minuta ima što manje oscilacija, što manje praznih minuta i da u tom segmentu unapredimo našu igru, rekao je Jovanović.

Meč se igra u petak 25. decembra od 19 časova u Železniku. FMP ima skor od dve pobede i osam poraza.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...