Totenhem u završnici ispustio prednost, sve su dalje od vrha (VIDEO)

U poslednjem meču programu za nedelju u Premijer ligi, Totenhem je u završnici meča ispustio pobedu u Vulverhemptonu i meč je završen 1:1.

Gosti iz Londona su poveli pošto nije protekao ni prvi minut meča preko Tangija Endombelea pošto je uhvatio odbitak izvan kaznenog prostora posle kornera.

Totenhem je nastavio sa napadima do sredine prvog poluvremena, a od tog trenutka domaći polako preuzimaju kontrolu igre.

Nisu uspevali da postignu pogodak sve do 86. minuta kada posle kornera na prvu stativu je skočio Sais i glavom izjednačio rezultat.

Totenhem je ostao na petom mestu na tabeli. Sada imaju 26 bodova, Vulvsi su na koti 11 sa 21 bodom.

Poznato da li Jokići mogu na tribine u Los Anđelesu

Košarkaši Denvera u petak ujutro po srednjoevropskom vremenu gostuju Lejkersima u trećem meču četvrtfinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige....