Dalas ponizio Kliperse, Stef Kari oborio rekord (VIDEO)

U NBA ligi je u nedelju na ponedeljak odigrano 10 mečeva u kojima su viđeni izneneađujući rezultati.

Najveće izneneađenje je poraz Los Anđeles Klipersa od Dalasa od ćak 51 razlike – 124:73. Na poluvremenu je već 77:27 za tim iz Teksasa što je rekord NBA lige.

Najefikasniji kod Dalasa je bio Dončić sa 24 poena, 9 skokova i 8 asistencija. Pratio ga je Džoš Ričardson sa 21, a 18 je imao Hardavej. Boban Marjanović je za 10 minuta imao 4poena i 5 skokova.

Pol Džordž 15 u Klipersima, a Ibaka 13 postignutih poena.

Sakramento je doživeo prvi poraz ove sezone od Finiksu 116:110, a Nemanja Bjelica je za 11 minuta na parketu postigao samo 3 poena (1/3 iz igre) uz isto toliko skokova i dve asistencije.

Golden Stejt je u uzbudljivoj završnici pobedio slabašni Čikago 129:128, a Stef Kari bio je najefikasniji igrač utakmice sa 36 poena, a ušao je u istoriju NBA lige kao treći košarkaš koji je postigao više od 2.500 trojki u regularnom delu sezone NBA lige.

Lejkers – Minesota 127:91

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...