Podeljeni bodovi na Stamford bridžu [VIDEO]

Fudbaleri Čelsija i Aston Vile odigrali su nerešeno 1:1 u meču 16. kola Premijer lige.

Domaći su poveli u 34. minutu, a precizan je Olivije Žiru. On je glavom zabio loptu u mrežu posle centaršuta Bena Čilvela.

Čelsi je sa minimalnom prednošću otišao na odmor. Međutim, nije mnogo Aston Vila čekala, u 50. minutu Anvar El Gazi doneo je izjednačenje gostima i postavio tako konačan rezultat.

Strelac na meču je bio i Aspilikueta u 67. minutu, ali je zbog ofsajda gol poništen.

Aston Vila je trenutno peta i ima dve utakmice manje od šestoplasiranog Čelsija, a oba kluba imaju po 26 bodova.

OGROMAN PROBLEM ZA VICEŠAMPIONA: Majami bez ključnog igrača, nepoznata dužina pauze!

Košarkaši Majamija u izgubili su od Filadelfije u plej-inu. Imaju još jednu priliku za plasman u doigravanje. Protiv Čikaga odlučiće...