Zanimljivo u Londonu, Guaita ponovo Palasov heroj [VIDEO]

Kristal Palas – Lester 1:1 (0:0)
58′ Zaha – 83′ Barns

Fudbaleri Kristal Palasa i Lestera remizirali su na ,,Selhrst parku” 1:1 u okviru 16. kola Premijer lige.

Veoma zanimljivo bilo je u Londonu, gde je Palas koji muke muči sa formom dočekao Lester, ali i jedni i drugi su ostali kratkih rukava.

Šansi je bilo na obe strane, a u prvom poluvremenu se ističe jedanaesterac za Lester koji je promašio Keleči Ihenačo. Njegov loš udarac pričitao je Visente Guaita i bez većih poteškoća sačuvao svoj gol u 19. minutu.

Kazna za taj promašaj gostiju stigla je u drugom poluvremenu, kada je Zaha iskoristio centaršut Tauzenda i ,,probušio” Šmajhela. Kraj Palasove agonije u smislu loše forme se bližio, ali je u 83. minutu Harvi Barns izmešao protivničke igrače ispred šesnaesterca rivala i šutirao sa distance za izjednačenje.

Nakon ove utakmice, Palas je 13. sa 19 bodova, dok je Lester drugi sa 29.

DULJAJ PRED DERBI: Imaju ideje da iznenade rivala, žao mu je zbog kartona

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju sutra Partizan u 173. večitom derbiju. Nakon 30 kola ligaškog dela, crveno-beli imaju +7 u odnosu...