Dmitrović savladan jednom, Eibar neporažen u Barseloni [VIDEO]

Barselona – Eibar 1:1 (0:0)
Dembele 67′ – Garsija 57′

Fudbaleri Barselone samo jednom su savladali Marka Dmitrovića, koji je vodio svoj tim do remija na “Kamp Nou”.

Barselona bez povređenog Lionela Mesija nije uspela da savlada Eibar, a nije pomogao ni penal koji još u prvom poluvremenu nije iskoristio Brajtvajt.

Danac je u prvom poluvremenu postigao gol koji je pništen nakon konsultacije sa VAR sobom, a u završnici je imao veliku priliku da donese Kataloncima sva tri boda, ali se nije najbolje snašao.

Eibar je poveo u 57. minutu preko Kikea Garsije, a izjednačio je rezervista Usman Dembele desetak minuta kasnije.

PROMAŠAJ AVRAMOVIĆA VREDAN FINALA: Ovako je Budućnost obezbedila majstoricu (VIDEO)

Košarkaši Partizana izgubili su protiv Budućnosti drugi meč polufinala ABA lige. Podgorički tim slavio je sa 74:73 u napetoj završnici....