Nula Liverpula na ,,Sent Džejmsu parku” [VIDEO]

Fudbaleri Liverpula i Njukasla odigrali su nerešeno 0:0 u okviru 16. kola Premijer lige.

Inicijativu je u prvom delu utakmice preuzeo Njukasl, šutirao je Vilson ali bez uspeha.

Probali su da postignu pogotke Firmino i Salah za ,,redse”,međutim na pauzu se otišlo bez golova.

Drugo poluvreme nastavilo se u sitom duhu, šutirali su ponovo Salah i Firminu, ali nisu uspeli da promene rezultat. U 80. minutu šutirali su gosti, ali je Alison odbranio.

U 88. minutu Darlou je ponovo pokazao svoje sposobnosti i odbranio šut Firmina, koji je ujedno bio i poslednja šansa za promenu rezultata.

Olimpijakos se obratio Janakopulosu: Dosta je bilo!

Odnosi između Olimpijakosa i Panatinaikosa dodatno su se "podgrejali" nakon derbija u domaćem prvenstvu. Lavinu reakcija pokrenuo je prvi čovek...