Remi Reala u Elčeu, pobeda Atletika za prvo mesto [VIDEO]

Real Madrid iznenadio je sve i odigrao nerešeno protiv Elčea u gostima 1:1 u 16. kolu La lige.

Real je u potpunosti dominirao tokom prvog poluvremena, što je i krunisano golom Modrića u 20. minutu. Luka je pokupio glavom odbijenu loptu koju je pre njega uputio Asensio, ali se odbila od prečku.

Bilo je i intervenvije VAR tehnologije, kada je umalo dosuđen penal za Madriđane, ali se ispostavilo da igrač Elčea nije igrao rukom.

Posle pauze, u 52. minutu Karvahal je bio krivac za penal, a precizan sa bele tačke je bio Fidel, koji je pogotkom postavio konačan rezultat.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Hetafe minimalnim rezultatom 1:0

Jedini strelac na meču bio je Luis Suarez u 20. minutu

Selta je bila bolja od Ueske i pobedila 2:1.

Poveli su domaći 1:0 golom Nolita u 33. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 61. vodstvo je povećano na 2:0, a precizan je bio Aspas. Gosti su uspeli da smanje razliku u 84. minutu golom Seanoea.

Real je trenutno drugi na tabeli i ima dva boda manje (33) od prvoplasiranog Atletika, koji ima čak dve utakmice manje. Selta je osma i ima 23 boda, Elče 15. sa 16 bodova, Ueska poslednja sa 12 bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...