Tri crvena, tri gola, VAR i pobeda Granade [VIDEO]

Granada je u vrlo uzbudljivom meču pobedila Valensiju 2:1 u 16. kolu španske La lige.

Iako je na utakmici bilo tri gola, gledaoci su mogli da vide i tri crvena kartona.

Sve je počelo poništenim pogotkom Granade u 15. minutu, jer je načinjen faul pre nego što je Kenedi postigao gol.

Usledila je kazna, Valensija je povela u 36. minutu, a precizan je bio Kevin Gameiro.

Ipak, Granada nije dozvolila da se na pauzu ode sa ovim rezultatom, pa je u 3. minutu nadoknade Kenedi postigao gol za 1:1 na poluvremenu.

Drugo poluvreme je koštalo goste pobede.

Prvo je Džejson dobio drugi žuti karton u 70. minutu i ostavio Valensiju sa 10 igrača na terenu. Nije mnogo prošlo kada je Guedeš zbog prigovora morao da napusti igralište tri minuta kasnije.

I ponovo nakon tri minuta, u 76. Granada je ostala sa desetoricom, a Duarte je dobio direktan crveni karton. Međutim, domaći nisu posustali i u 88. su postavili konačan rezultat golom Moline za 2:1.