Peri nije imao milosti prema bivšem klubu, Mega poražena na Novom Beogradu

Sjajan meč viđen je na Novom Beogradu gde je u dvorani “Ranko Žeravica” ekipa Cedevite olimpije slavila protiv Mege sa 93:88 i tako zabeležila veoma važnu pobedu u borbi za plej of ABA lige.

Bio je to meč sa puno preokreta i otvorenog garda. Gosti su sjajno šutirali za tri poena (na kraju prvog poluvremena 8/11, na kraju 14/27), dok je Mega uspevala da drži korak i nije dozvoljavala osetniju prednost Ljubljančana.

Čini se da je Mega meč ispustila krajem treće četvrtine kada su prilikom vođstva od tri ralike za kratko vreme dozvolili gostima da naprave seriju od 7:0. Od tog trenutka Cedevita olimpija je stekla sigurnost u napadu i 4/4 su u tom segmentu odigrali gotovo bez greške.

Najefikasniji kod pobednika bio je bivši igrač mege Kendrik peri sa 21 poenom, Blažič 17, Braun 16 (4/7 za tri), Džons 15 (3/5 za tri).

Kod domaćih standardni duo Simonović i Petrušev sa po 21 poenom, Smit 13, Tepić 10.

Posle ovog kola Mega ima skor 9-4, dok Cedevita Olimpija 7-3.

Klop se izvinio: Dogodilo se i više to ne možemo da promenimo

Trener Liverpula Jirgen Klop izvinio se navijačima zbog poraza od Evertona, posle kojeg su se njegovi fudbaleri udaljili od...