Sjajni Umar Sadik: Het-trik za pola sata!

Bio je ljubimac navijača Partizana, a sada polako dobija isti status, ali kod pristalica Almerije.

Umar Sadik nastavlja da rešeta mreže u Drugoj ligi Španije, a na meču protiv Ponferadine postigao je het-trik već u prvom poluvremenu.

Sadik je “otvorio račun” već u 2. minutu, drugi gol je postigao u 21. minutu na asistenciju Nikole Maraša, da bi već u 30. minutu došao do svog 9. gola u sezoni.

Nigerijcu je ovo već 6. gol na poslednjih 5 mečeva, a strelac nije bio samo u prošlom kolu protiv Espanjola kada je bilo 0:0.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...