Ings u drugom minutu rešio meč, Liverpul drugu utakmicu zaredom bez gola (VIDEO)

Fudbaleri Sautemptona slavili su u meču protiv šampiona Engleske Liverpula sa 1:0. Gol je postigao bivši igrač “crvenih” Deni Ings u 2. minutu meča.

Desilo se to posle prekida kada je izigrana odbrana Klopovih izabranika, a Ingse je dobro uhvatio loptu i lobovao Alisona.

Liverpul je vezao tri meča bez pobede i doživeo drugi poraz u sezoni, ali ostaje na prvom mestu sa 33 boda koliko ima i Mančester junajted koji ima meč manje. U narednom kolu upravo Junajted dolazi na Enfild.

Sautempton je sada šesti sa 29 bodova iz 17 mečeva i nastavili su sa sjajnim partijama ove sezone.

ODMAH NAKON PORAZA: PAO reagovao oštrim saopštenjem!

Košarkaši Makabija poveli su sa 1:0 u četvrtfinalnoj seriji Evrolige protiv Panatinaikosa. Napravili ogroman brejk 91:87 koji im praktično garantuje...