Mančester je večeras plav: Siti u finalu Liga kupa [VIDEO]

Mančester Siti pobedio je gradskog rivala Junajteda u polufinalu Liga kupa Engleske rezultatom 2:0.

Siti je svakako u oba dela igra bio bolji protivnik, pogotovo u drugom delu igre, što je rezultat i pokazao.

U prvom poluvremenu bilo je nekoliko poništenih golova i autogol i sve to na strani gostiju, ali se na pauzu ipak otišlo pri nerešenom rezultatu.

Poveli su ,,građani” golom Stounsa u 50. minutu i potom nastavili da napadaju. Konačan rezultat postavio je Fernandinjo u 83. minutu za 2:0.

Siti će se u finalu sastati sa Totenhemom koji je pobedio Brentford u jučerašnjem meču istim rezultatom. Finale se igra na Vembliju 25. aprila.

BEOGRAD DOMAĆIN: Igraće se F4 u Srbiji, jedna velika novina

FIBA liga šampiona došla je do završnice. Četvrtfinale je donelo veliko iznenađenje i ispadanje branioca titule Bona. Tri španska tima...