Nova tri slučaja koronavirusa u Mančester sitiju

Fudbalski klub Mančester siti saopštio je da u timu imaju još tri pozitivna slučaja koronavirusa.

U pitanju su golman Skot Karson, mladi vezista Kol Palmer i neimenovani član stručnog štaba. Oni su se pridružili šestorici članova ekipe koji su od ranije pozitivni na COVID-19.

Informacija se pojavila samo nekoliko sati pre početka utakmice sa gradskim rivalom Mančester junajtedom u Karabao kupu. Meč je na programu večeras od 20.45.

Podsećamo, juče je saopšteno od strane Premijer lige da se na poslednjem testiranju pojavilo 40 novih slučajeva koronavirusa.

Povezani članci